Naše služby‎ > ‎

E-mail marketing

MailChimp
E-mailový marketing je najefektívnejšia forma online marketingu. Informujte svojich zákazníkov o novinkách vo svojej ponuke, o aktuálnych akciách, pripomeňte im, čo u Vás nájdu. Alebo im poskytnite pridanú hodnotu – zaujímavé informácie z oblasti, o ktorú sa zaujímajú, v ktorej ste práve Vy profesionálmi.

Ponúkame Vám realizáciu e-mailových kampaní v svetoznámom systéme MailChimp. Základné služby tohto systému sú bezplatné. Mesačne môžete rozoslať až 12000 e-mailov na až 2000 kontaktov. K dispozícii sú desiatky šablón pre tvorbu e-mailov v grafickom aj textovom formáte. Samozrejmosťou je možnosť personalízácie kampane (napr. oslovenie každého zákazníka menom). Výsledky kampane možno vyhodnotiť (miera nedoručených e-mailov, miera otvorenia, miera prekliku odkazov). V prípade záujmu je možné zistiť aktivitu jednotlivých adresátov (či a koľkokrát e-mail otvorili).

Platené tarify služby MailChimp umožňujú napríklad využitie autoresponderov (autoresponder = automatický odpovedač). Odosielanie série e-mailov je v takomto prípade viazané napríklad na registráciu alebo objednávku zákazníka.

Databázu adresátov možno segmentovať podľa rôznych kritérií, napr. demografických ukazovateľov, záujmových skupín, nákupného správania, bydliska atď. To Vám umožňuje efektívne osloviť iba vybranú skupinu (segment) klientov, u ktorej je vysoký predpoklad reakcie (konverzie).

Systém MailChimp umožňuje okrem prihlásenia aj odhlásenie z odberu newsletterov, alebo aktualizáciu údajov, čím spĺňa požiadavky antispamových predpisov.

Služba MailChimp je optimalizovaná tak, aby Váš spravodaj neskončil u adresáta v nevyžiadanej pošte.

Čo Vám ponúkame:

  • nastavenie Vášho MilChimp konta
  • vytvorenie a segmentáciu databázy kontaktov
  • vytvorenie formulárov pre registráciu alebo odhlásenie z databázy, pre aktualizáciu údajov
  • vytvorenie reklamného e-mailu alebo spravodaja z Vašich podkladov
  • rozoslanie newsletteru určenému segmentu v určenom čase
  • vyhodnotenie e-mailingovej kampane
  • spoluprácu pri nastavení autoresponderov

Sledujte nás
aj na Google+:


Odporučte
túto stránku:Kontakt

0903 231435
liberum@liberum.sk

Podstránky: