Výhody PPC reklamy


Prečo je PPC reklama na Internete výhodnejšia ako ostatné typy reklamy?

  • Dostupnosť

PPC reklama je dostupná komukoľvek, od veľkých nadnárodných korporácií po drobných živnostníkov. 

  • Okamžitý účinok

Nemusíte čakať dlhé týždne, kampaň Vám môžeme spustiť v závislosti od rozsahu niekoľko hodín až dní od objednania. A krátko na to môžete privítať prvých nových zákazníkov.

  • Adresnosť

Vašu reklamu zacielime na Vašich potenciálnych zákazníkov. Na ľudí, ktorí hľadajú práve to, čo Vy ponúkate. Nekupujete mačku vo vreci, platíte len na reálnych záujemcov o Vaše produkty alebo služby.

  • Flexibilita

Kedykoľvek môžete reklamnú kampaň zmeniť, pozastaviť alebo naopak zvýšiť rozpočet. Vaša reklama sa tak môže priebežne zdokonaľovať a byť stále efektívnejšia. Alebo môže reagovať na jednorazové alebo sezónne zmeny na trhu.

  • Merateľnosť

Vieme presne zmerať, koľko vás získanie nového zákazníka stálo a koľko ste vďaka online reklame zarobili naviac, resp. keby bola kampaň zle nastavená, vidíte, že ste v strate a môžete včas urobiť príslušné opatrenia.

  • Remarketing

Typický zákazník obvykle nenakúpi hneď pri prvej návšteve e-shopu. Je normálne, že na rozhodnutie potrebuje niekoľko dní, týždňov alebo aj mesiacov. Remarketing umožňuje podchytiť návštevníkov, ktorí Váš web opustili bez nákupu a opätovne sa im s určitým časovým odstupom pripomenúť novou reklamou. To znamená vyšší efekt pri menšom navýšení nákladov na kampaň.
Sledujte nás
aj na Google+:


Odporučte
túto stránku:Kontakt

0903 231435
liberum@liberum.sk

Podstránky: